Mgr. Jakub Jánošík

Mgr. Jakub Jánošík

Advokátsky koncipient

+421 903 909 922jjanosik@semancin.sk
Špecializujem sa predovšetkým na občianske, obchodné právo a trestné právo. Na každý problém existuje riešenie, rád Vám ho pomôžem nájsť.

Skúsenosti

Jakub sa do nášho tímu pripojil v roku 2022. Počas magisterského štúdia pracoval v exekútorskom úrade.

Medzi hlavné oblasti práva, ktorým sa Jakub venuje a prehlbuje svoje vedomosti získané počas štúdia patrí oblasť trestného, obchodného a občianskeho práva.

V oblasti práva obchodných spoločností má viaceré skúsenosti s vypracovávaním korporátnych dokumentov a rozhodnutí súvisiacich so vznikom alebo zmenami v obchodných spoločnostiach.

V oblasti trestného práva má Jakub skúsenosti s prípravou právnych podaní a vypracovávaním stratégií pre klienta.

Rovnako asistuje klientom s prípravou a revíziou zmlúv, ako napríklad nájomné zmluvy, zmluvy o poskytnutí služby a iné. Má skúsenosti s prípravou stanovísk týkajúcich sa rôznych právnych otázok alebo situácií.

Špecializácia


Referencie


S Jozefom naša banka spolupracuje dlhodobo v oblasti prípravy komplexnej úverovej dokumentácie. Osobne som Jozefa a jeho tím zažil na viacerých projektových realitných financovaniach, či už išlo o refinancovanie existujúcich nehnuteľností, alebo o nový development. Vážim si doterajšiu spoluprácu s kanceláriou Semančín & Partners, oceňujem ich profesionalitu, časovú flexibilitu, schopnosť pripraviť vyváženú právnu dokumentáciu pre všetky zúčastnené strany a osobnú zainteresovanosť Jozefa ako part...
Jozef Futrikanič, Československá obchodná banka, a.s.

Kontaktný formulár


Podmienky ochrany osobných údajov