Mgr. Natália Kúdelová

Mgr. Natália  Kúdelová

Mgr. Natália Kúdelová

Advokátska koncipientka

+421 2 32 609 451nkudelova@semancin.sk

Skúsenosti

Natália sa do nášho tímu pripojila v roku 2022.

Počas magisterského štúdia pôsobila ako právna asistentka a absolvovala stáž na Prezídiu Policajného zboru, kde získala mnohé praktické skúsenosti v oblasti trestného práva.

Jej hlavným zameraním je oblasť ochrany osobných údajov a informačnej bezpečnosti, kde sa zameriava na komplexné poradenstvo v oblasti ochrany osobných údajov pre klientov z rôznych odvetví, od nadnárodných korporácii až po lokálnych prevádzkovateľov.

V oblasti práva obchodných spoločností má Natália skúsenosti s prípravou korporátnych dokumentov a korporátnych rozhodnutí pre slovenských a zahraničných klientov.

Natália je spoľahlivá a má precízny prístup k pracovným povinnostiam.

Špecializácia


Referencie


S Jozefom naša banka spolupracuje dlhodobo v oblasti prípravy komplexnej úverovej dokumentácie. Osobne som Jozefa a jeho tím zažil na viacerých projektových realitných financovaniach, či už išlo o refinancovanie existujúcich nehnuteľností, alebo o nový development. Vážim si doterajšiu spoluprácu s kanceláriou Semančín & Partners, oceňujem ich profesionalitu, časovú flexibilitu, schopnosť pripraviť vyváženú právnu dokumentáciu pre všetky zúčastnené strany a osobnú zainteresovanosť Jozefa ako part...
Jozef Futrikanič, Československá obchodná banka, a.s.

Kontaktný formulár


Podmienky ochrany osobných údajov