Právny žurnál: Na slovíčko s právnikom

Mgr. Jozef Semančín, LL.M.6. 2. 2023

Predstavujeme Vám náš nový právny žurnál Na slovíčko s právnikom, v ktorom sa budeme venovať rôznym zaujímavým témam. Prečo? Vieme, že získavať nové informácie z právnej oblasti a hľadať správne riešenia je aj napriek dnešnej internetovej dobe často náročné a zdĺhavé. Preto Vám pravidelne budeme prinášať náš odborný pohľad na vybrané témy a poradíme Vám, ako postupovať v konkrétnych situáciách.

Mgr. Jozef Semančín, LL.M, Partner

Semančín&Partners_advokáti Bratislava.jpg

Akým témam sa budeme venovať?

V našej advokátskej kancelárii máme odborníkov na rôzne oblasti práva. Preto si vždy vyberieme konkrétny prípad z praxe, detailne si rozoberieme jeho východiská a úskalia. Vysvetlíme Vám, ako sme postupovali pri riešení a hlavne, dáme Vám praktické tipy, ktoré Vám pomôžu predchádzať súdnym sporom a zbytočným ťažkostiam.

Postupne Vás prevedieme cez zaujímavé témy z rôznych oblastí práva. Nový diel nášho žurnálu bude vychádzať raz za 2 týždne a dostane ho priamo do Vašej e-mailovej schránky. Pri vybraných témach pripravíme aj seminár, ktorého sa budete môcť zúčastniť osobne alebo online.

V najbližších dieloch sa budeme venovať nasledovným témam, ktoré spracujú naši skúsení právnici:

Súčasťou každého dielu žurnálu budú aj odpovede na najčastejšie otázky, ktoré dostávame v súvislosti s danou témou.

Prečo čítať náš právny žurnál?

Náš žurnál sme navrhli tak, aby bol zaujímavý pre každého. Upozorníme Vás na rôzne úskalia a poradíme Vám, ako sa vyhýbať chybám, ktoré Vás môžu stáť veľa nervov a zbytočných finančných nákladov.

Veríme, že náš nový žurnál bude pre Vás užitočný.

"Pesimista sa sťažuje na vietor, optimista očakáva jeho zmenu, realista upravuje plachty." Wiliam Arthur Ward

Naším cieľom je priniesť Vám informácie, vďaka ktorým budete mať plachty nastavené vždy tým správnym smerom.

Ďakujeme za Vašu priazeň!

P.S. Ak chcete dostávať náš právny žurnál Na slovíčko s právnikom priamo do vašej emailovej schránky, prihláste sa na odber nášho newslettra.