Mgr. Lea Krajčovičová

Mgr. Lea  Krajčovičová

Mgr. Lea Krajčovičová

Advokátska koncipientka

Ikona telefónu+421 2 32 609 451Ikona e-mailylkrajcovicova@semancin.sk
"Úspech je súčet malých snáh opakovaných deň čo deň."

Skúsenosti

Lea je advokátska koncipientka, ktorá už od štúdia na bilingválnom gymnáziu naberá praktické skúsenosti na národnej a medzinárodnej úrovni. Má za sebou niekoľko úspešných projektov ako EUROSCOLA, Ambasádorská škola Európskeho parlamentu, účasť na zložitých konferenciách v OSN vo Viedni, či spoluprácu s Helsinským výborom pre ľudské práva na Slovensku.

Vedomosti nadobudnuté počas štúdia na Právnickej fakulte Univerzity Komenského a na na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu zužitkovala pri spoločnom vedení Moot Court tímu v konaní pred Medzinárodným trestným súdom.

Po skončení štúdia v roku 2023 sa Lea rozhodla pre advokáciu, v ktorej naďalej rozvíja svoje právnické znalosti vo všetkých odvetviach práva.

V našej advokátskej kancelárií Lea poskytuje právne služby v slovenskom a anglickom jazyku najmä so zameraním na sporovú agendu v oblasti občianskeho, pracovného, trestného a správneho práva.

Články


Referencie


S Jozefom naša banka spolupracuje dlhodobo v oblasti prípravy komplexnej úverovej dokumentácie. Osobne som Jozefa a jeho tím zažil na viacerých projektových realitných financovaniach, či už išlo o refinancovanie existujúcich nehnuteľností, alebo o nový development. Vážim si doterajšiu spoluprácu s kanceláriou Semančín & Partners, oceňujem ich profesionalitu, časovú flexibilitu, schopnosť pripraviť vyváženú právnu dokumentáciu pre všetky zúčastnené strany a osobnú zainteresovanosť Jozefa ako part...
Jozef Futrikanič, Československá obchodná banka, a.s.

Kontaktný formulár


Podmienky ochrany osobných údajov